ברוכים הבאים לאתר הרשמי של
השף המתעופף

לפרטים והזמנות:  
052-675-0808


השף המתעופף,אבי נונה
  מגיע עם אביזרים לילדים, הם מכינים מנות ולומדים להיות "שפים צעירים" השפים הצעירים מקבלים מהשף המעופף כובע, 
סינר אביזרים ומגוון רחב של הפתעות ליצירת היום המושלם.

כבר שנים שאנו מכירים את השף המתעופף,חווית ימי ההולדת וההמלצות אותן הוא מקבל מאמהות,אבות וילדים מאושרים עוברים מפה לאוזן וכך, תמצאו את ההפעלה 
החווייתית המושלמת ליום הולדת בלתי נשכח !

סדנאות הבישול והאפייה של  השף המתעופף  מקנות לילדים מעבר לחוויה הנפלאה ולהנאה הרגלי בישול ואפייה ומחברים אותם למקומות נפלאים בתוך עצמם. 
ניתן לראות את האור והסקרנות המבצבצת מן עיניהם הקטנות של המאסטר שפים הצעירים,ששבים הביתה לאחר יום ההולדת ולרוב מבקשים להמשיך ולהתנסות בבישול ואפייה.

אחת הבנות ששבה מיום הולדת אותו הפעיל השף המתעופף ביקשה מאמה לרכוש לה ספר מתכונים מיוחד לילדים ובכל יום שישי היא מבקשת לאפות קינוח או להכין מנה מיוחדת בכוחות עצמה. ההתנסות במטבח גורמת לילדים הצעירים לחוש בגרות, להשתמש באביזרי המטבח כמו אימא.

גם בנים אוהבים את ימי ההולדת החווייתיים ואנו רואים שיתוף פעולה מצידם בכל חווית יום ההולדת. הבישול והאפייה היא החלק היצירתי אצלי, אומר אבי נונה, השף המתעופף בחיוך שגורם לך מיד לרצות ולטעום מנה מעשה ידיו. הילדים שלנו, צעירים ככל שיהיו, הנם אנשים קטנים שיודעים ליהנות מחווית הבישול והאפייה כבר מגיל צעיר,הוא מסביר.

כשאתה לומד להכיר תחום חדש, נחשף אליו באווירה נעימה, צוהלת ומחויכת כך תזכור את התחום לכל אורך חייך,אומרים אנשי מקצוע בתחום החינוך. חיבור הילדים הצעירים לחווית המטבח תורמת ומעשירה את נפש הילדים.

לסיום,שיחת היכרות נעימה עם אבי נונה,השף המתעופף כבר תסבר לכם את האוזן, המחירים נוחים מאוד והעיקר, הילדים שלכם יוכלו ליהנות מחוויה בלתי נשכחת. ימי הולדת של נסיכות וקוסמים אפשר למצוא כמעט בכל מסיבת יום הולדת,אך להגיע ולהיות חלק מן ההפעלה, לחוות, ללמוד,לבשל ולאפות זוהי חוויה נפלאה ומיוחדת לחוגגים את יום ההולדת ולאורחיהם הקטנים.

logo בניית אתרים